ODE Yalıtım European Business Awards'te Türkiye'yi temsil edecek

EBA National Champion 2013ODE Yalıtım European Business Awards 2013/2014 ödülleri programında Türkiye’yi ulusal şampiyon olarak temsil edecek firmalar arasında yer aldı. ODE Yalıtım 40 Ulusal Şampiyon arasına seçilerek yarışmanın bir sonraki aşaması olan uluslararası "Ruban d’Honneur" unvanı için yarışacak. Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik (Environmental & Corporate Sustainability) kategorisi ödülleri 2014 Nisan ayı içerisinde açıklanacak.

Global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen ODE Yalıtım, başarısını Avrupa’nın en seçkin ödüllerinden birisinde ulusal şampiyon olarak seçilerek taçlandırıyor. European Business Awards ödül programı kapsamında 40 ulusal şampiyondan birisi olarak seçilen ODE Yalıtım bundan sonraki aşamada ülkemizi temsilen Ruban d’Honneur unvanı için yarışacak.

ODE YalıtımODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, “ODE olarak European Business Awards’ta Türkiye’yi temsilen ulusal şampiyonlar arasında yer almaktan büyük heyecan duyuyoruz. Yalıtım konusunda Türkiye’nin en dinamik şirketlerinden birisiyiz. Hem bu alanda yaptığımız yatırımlarla hem de enerji verimliliği ve tasarrufu konularında adeta bir sivil toplum kuruluşu gibi çalışarak Türkiye’nin yalıtım konusunda bilinçlenmesinde büyük katkı sağladık. İşte bu çalışmalarımızın sonucu olarak da European Business Awards ödül programının Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik (Environmental & Corporate Sustainability) kategorisinde Türkiye’yi temsil edeceğiz” dedi. Dünyadan pek çok itibarlı şirketle aynı kategoride yarışmaktan büyük gurur duyduklarını da belirten Turan, “Çekişmeli olacak bir sonraki turu heyecanla bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum yaz...