Türk yapı sektörü Ekim’de iki dev fuarda bir araya geliyor

Türk yapı sektörü ve bölgelerinin en büyük fuarları olan 19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir 3 - 6 Ekim tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda; hemen ardından düzenlenecek olan 26. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara ise 24 - 27 Ekim 2013 tarihleri arasında Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda sektör profesyonellerini bir araya getirecek.
YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen, Türk yapı malzemesi sektörünün en köklü ve en büyük buluşmaları olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir ve Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara bu yıl ilk kez Ekim ayında arka arkaya düzenlenecek. Her yıl daha da büyüyerek, katılımcı ve ziyaretçi sayısını artırmayı başaran Yapı Fuarları – Turkeybuild bu yıl Ekim ayında İzmir’de 19. kez, Ankara’da ise 26. kez gerçekleştirilecek.

Yapı Fuarları - Turkeybuild her yıl, Türk yapı malzemesi sektörünün dev firmalarını mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, müteahhitler, GYO’lar, meslek odaları, resmi ve yerel yönetim temsilcileri, yatırımcılar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgili STK’lardan oluşan yapı sektörü profesyonelleri ile bir araya getiriyor.

19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir
3 - 6 Ekim 2013, İzmir Uluslararası Fuar Alanı

26. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara
24 – 27 Ekim 2013, Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı

Yorum yaz...