Sağlıklı İçme Suyunda Yeni Dönem

Artık nitelikli ve ekonomik içme suyu için risk almak ya da büyük yatırımlar yapmak gerekmiyor. Aylık abonelik sistemiyle hizmet veren Waterwell; sağlıklı, nitelikli, ekonomik içme suyunu kolaylıkla ev ve işyerlerine taşıyor.

Uzun yıllara dayanan sektörel deneyimi ve güçlü altyapı yatırımları ile 2013 yılında hizmet vermeye başlayan ve sadece birkaç ay içinde 40 kişilik bir ekibe ulaşan Waterwell, kaliteli ve sağlıklı içme suyunu ekonomik, hızlı ve konforlu bir şekilde sunmaya başladı.

Şebeke suyundan gerek evlerde gerekse büyük-küçük tüm iş yerlerinde içme suyu ihtiyacına kesin çözüm sağlayan Waterwell; sağlıklı, saf, taze ve temiz içme suyunu abonelik sistemi sayesinde tüm Türkiye’de yaygınlaştırmayı hedefliyor.

Hyundai marka sistemleri kullanan, test ve kontrol süreci Avrupa standartlarına göre yapılandırılmış ve onayları alınmış Waterwell Su Arıtma Sistemleri, 5 aşamalı Ters Ozmoz sistemiyle çalışıyor. İlk olarak NASA tarafından icat edilen Ters Ozmoz teknolojisi sayesinde, şebeke suyunda bulunan katı maddeleri ve mikroorganizmaları, aynı zamanda klordan dolayı oluşan koku ve tadı filtreleme sistemi ile tamamen arıtılıyor. İstenilen zamanda ve zahmetsizce sağlıklı su temini sağlanırken PH dengesi de korunuyor.

Waterwell’de Abonelik Sistemi

Kullanıcılara herhangi bir ek maliyet yansıtmadan, filtre kontrol ve değişim süreçlerini merkezden planlı şekilde yönettiklerini belirten Waterwell CEO’su Alex McNutt, bunun için Waterwell abonelik sistemini geliştirdiklerinin altını çiziyor. “Abonelerimiz aylık abonelik bedeli karşılığında cihaz temizliği, filtre değişimleri ve cihazlarda oluşabilecek her türlü teknik aksaklıkta sınırsız teknik destek ve ürün garantisine sahip olma ayrıcalığını yaşıyor. Dönemsel olarak gerçekleştirdiğimiz ücretsiz filtre değişimleri sayesinde, tüm abonelerimiz, abonelikleri süresince taze ve temiz suya rahatlıkla ulaşabiliyor. Waterwell aboneleri, cihazların olası problemleri ile uğraşmazlar. Abonelik sistemi süresince bu ürünlerin düzenli ücretsiz filtre değişimi, ücretsiz periyodik bakım, sınırsız teknik destek, ürün garantisi gibi hizmetler Waterwell teknik ekipleri tarafından periyodik olarak ücretsiz gerçekleştirilir.”

Yorum yaz...