Tariş Bebeğiniz İçin En Doğalını Üretti

Ta-Ze Saf Zeytinyağlı Bebek Ürünler

Tariş lezzet, sağlık ve güzellik iksiri zeytinyağını, şimdi de bebeklerinizin cildiyle buluşturuyor. Ta-Ze Baby Organik Zeytinyağı ve Baby Organik Zeytinyağlı Sabun, geleneksel yöntemlerle üretilen ve tamamen organik zeytinlerden elde ediliyor. Ege’nin şifalı doğasını bebeklerin cildine taşıyan Ta-Ze Baby ürünleri, doğal sünger ve peştemaliyle birlikte, yeni doğan bebekler için en saf hediye…

1915’ten beri müşterilerini hakiki Ege zeytinyağı ile besleyen ve yarattığı özel ürünlerle, zeytinyağını bir yaşam kültürüne dönüştüren Tariş, en doğalını bu kez bebeğiniz için üretti.

Tariş Ta-Ze Baby Organik Zeytinyağı, Ege’nin geleneksel yöntemleriyle yetiştirilen, hiçbir kimyasal gübre ve zirai ilaç kullanılmadan üretilen zeytinlerden yapılıyor. Yani bir bebek kadar saf ve doğal. Saf zeytinyağından üretilen Ta-Ze Baby Zeytinyağı Sabunu ise rahatlatıcı aroması ve içeriğindeki E vitamini ile hem bebeklerin cildini nemlendiriyor hem de rahat uyumasını sağlıyor.
Tariş Ta-Ze, bebeklerin sağlığını ve huzurunu, Akdeniz’in derinliklerinden toplanan Doğal Banyo Süngeri ve 60 yıllık geleneksel kara tezgahlarda el emeği ile üretilen Baby Peştamal ile taçlandırıyor.

En Doğal Hediye; Ege’nin Ninnisi

Organik zeytinyağından sabuna, doğal süngerden %100 pamuklu peştamale kadar titizlikle hazırlanan bu ürünleri, özel kutusunda hazırlanan Ege’nin Ninnisi Seti’ni sevdiklerinize en doğal bebek hediyesi olarak sunabilirsiniz. Pembe ve Yeşil kutularda hazırlanan, organik zeytinyağı ve sabundan oluşan Ta-Ze Mini Baby Set’leri de bebek hediyesi için farklı alternatifler…

Yorum yaz...