VitrA Rim-ex ile Kolay Temizlik

VitrA’nın, banyolarda yeni bir dönem başlatan inovatif ürünü Rim-ex sayesinde, yılda ortalama 85 saat süren banyo temizliği tarihe karışıyor. Haftada ortalama 3,5 kez yapılan ve her seferinde 28 dakika süren banyo temizliğinden 20 dakika kazandırıyor. Klasik klozetlerin iç kısmındaki girintili alanların tam olarak temizlenememesi sorunu, Rim-ex’in kanalsız yapısı sayesinde ortadan kalkıyor. Sağlığa zararlı organizmaların üremesine ortam yaratan kanalı bulunmayan Rim-ex, kolayca temizleniyor, standart klozetlere oranla %95* daha hijyenik bir ortam sunuyor.

Klozetin içine yerleştirilen ve suyun dağılmasını sağlayan seramik aparat, çıkarılabilme özelliğiyle kolay temizleme imkanı sunuyor. Geniş ürün yelpazesiyle her banyoya uyum sağlayan Rim-ex teknolojisi, VitrA’nın T4, Shift, Metropole, Retro, S50 ve S20 gibi serileriyle birlikte kullanılabiliyor. Banyo temizliğinin en zorlu ve en uzun kısmı olan klozet temizliğinde kolaylık sağlamak ve zaman kazanmak isteyenler için geliştirilen Rim-ex klozetler, mekâna bütünsel ve estetik bir görünüm katıyor.

Kadınlar klozet temizliği konusunda ne diyor?

· Kadınlara göre, klozet temizliğinin en zorlu kısmını iç- yan kısımları oluşturuyor.
· Kadınlar klozet temizliğinde fırça, sünger, çamaşır suyu ve eldiven gibi ürünler kullanıp genellikle bölgenin temizlenmesi için güç uyguluyor.
· Klozet temizliğinde her türlü ürün kullanmalarına ve güç uygulamalarına rağmen, bölgenin tam olarak temizlenmediğinden şikâyet ediyor.
· Klozetin iç kısmını görememe yüzünden temizliğin içine sinmemesi, kadınları klozet temizliğinde en fazla rahatsız eden konuyu oluşturuyor.

* Akdeniz Üniversitesi’nin yaptığı testlere göre, kanalsız iç hazneye sahip Rim-ex, standart klozetlere oranla bakteri oluşumunu %95’e kadar engelleyerek, daha hijyenik bir ortam sunuyor.

Yorum yaz...