​Electrolux’ten Yeni Çevreci Elektrik Süpürgeleri

Electrolux düşük enerji tüketimi imkanı sunarken performanstan ödün vermeden derinlemesine temizlik sağlayan Eco-Force özellikli yeni ürünleri ZUOQUATTRO’yu ve ZUSANIMAL’i tüketicilerin beğenisine sunuyor.

ZUOQUATTRO ile çevre dostu en iyi performans

ZUOQUATTRO enerji ve verimlilik kriterlerinde 4 tane A sınıfı özelliği bir araya getiriyor. Bu sayede hem az enerji tüketimi hem de üst segmentteki performansıyla göz dolduruyor. ZUOQUATTRO’nun AeroPro™ Extreme PowerPro motorlu zemin ucu, halıları derinlemesine temizliyor; AeroPro™ Remote özelliği de uzaktaki tozları çekme imkânı sunuyor.

ZUOQUATTRO 700 Watt’lık düşük enerji tüketimi özelliğinin yanı sıra sert yüzey ve halılarda üstün performansıyla hem enerji tasarrufu etmek isteyenlerin hem de daha sağlıklı bir temizlik arayanların tercihi olacak.

ZUSANIMAL ile çevreci ve sessiz temizlik keyfi

ZUSANIMAL, AeroPro™ Mini Turbo Brush ve AeroPro™ Parketto Pro süpürge başlıklarıyla farklı zeminlerde kolay temizlik sağlıyor. 650 Watt gibi düşük bir enerji tüketimiyle bile optimize edilmiş hava akışı sayesinde mükemmel temizliği mümkün kılıyor.

Silent Air Technology™ sayesinde çok sessiz çalışan ZUSANIMAL ergonomik tasarımı ve 12 m'ye kadar ekstra uzun menzili sayesinde kolay bir kullanım sunuyor.

Yorum yaz...