Organik Festival İle Sağlıklı Ve Eğlenceli Bir Haftasonu Geçireceksiniz

DÜNYAYI TİTİZ KADINLAR KİRLETİYOR!

Organik Yaşam Festivali’nde düzenlenecek paneller dikkat çekici konuları içeriyor. Ekolojik Yaşam Uzmanı ve Ziraat Mühendisi Erkan Şamcı’nın “Dünyayı Titiz Kadınlar Kirletiyor” başlıklı paneli de bunlardan biri. Şamcı, daha sağlıklı ve temiz bir yaşam alanına kavuşmak isteyenlerin, doğaya ve kendilerine verdikleri zararları anlatacak.

Onkolog Yazar Dr. Yavuz Dizdar ise katılımcılara sağlıklı beslenme ve sağlıklı kalmanın ipuçlarını verecek. Tüm bunların yanında “A’dan Z’ye Organik Tekstil”, “Organik İçeceklerin Önemi”, “Aromaterapi ve kozmetikte neden organik ürün kullanmalıyız?”, “İlaçsız Yaşam ve İlaçsız Tedavi” gibi başlıklar da Organik Yaşam Festivali boyunca katılımcıları bilgilendirecek panellerin bazıları.

Organik konusunda toplumda bir farkındalık oluşturulması da hedeflenen Organik Yaşam Festivali’nde ayrıca keyifli workshoplar, lezzetli organik ikramlar, organik cilt bakım tüyoları ve daha birçok sürpriz de olacak. Ayrıca minik tüketiciler için düzenlenecek renkli etkinliklerle genç kuşaklara hem eğlenme hem de organik hakkında bilgi sahibi olma imkanı sağlanacak.

Tüm vatandaşlarımız Organik Yaşam Festivali’nde ücretsiz olarak katılım sağlayabilecek.

Yorum yaz...