​Çevreye ve İnsana Dost: Oxivir Plus Hijyen Çözümleri

Oxivir Plus; patojen (hastalık yapan) mikroorganizmaların sebep olduğu salgınları kontrol etmede, yüksek risk içeren enfeksiyon alanlarının temizlemesinde ve dezenfeksiyonunda ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor. En yeni Avrupa standartlarına göre test edilen ürün; bakteri, virüs, mantar ve mayaları öldüren çok etkili bir dezenfektan olmakla birlikte; insana, yüzeye ve çevreye duyarlı bir ürün olma özelliği de taşıyor.

İşletmeler neden Oxivir Plus kullanmalı?

Şu unutulmamalıdır ki; korunma, tedaviden daha iyidir. Salgınların kontrolü güçtür ve bu da işletmeler açısından maliyet demektir. Hastalığın veya salgının çıkacağı zamanı öngörmek zordur. Ancak işletmelerin Oxivir Plus ile düzenli temizlik ve dezenfeksiyonla önleyici tedbir almaları, olası salgın hastalıkların sayısını en aza indirebilir. Oxivir Plus, vücut döküntüleriyle başa çıkmada ve daha büyük ölçekli salgın hastalıklara yol açabilecek bulaşma riskinin azaltılmasında mükemmel derecede etki gösteriyor.

İnsana ve çevreye dost dezenfektan: Oxivir Plus

AHP (Accelerated Hydrogen Peroxide / Hızlandırılmış Hidrojen Peroksit) teknolojisi tarafından desteklenen, yüksek etkinliğe sahip Oxivir Plus, yüzey üzerindeki mikrobiyal yükü azaltarak aynı zamanda MRSA, Hepatit C ve Norovirüs gibi bulaşıcı hastalıklara yol açan patojenlerin bulaşmasının önlenmesine katkıda bulunuyor. Bakteri, virüs, mantar ve maya gibi işletme açısından tehdit oluşturabilecek çok çeşitli patojenlere karşı etkili Oxivir Plus; boya, parfüm ve insan sağlığına zarar veren maddeler içermiyor. Yüzeylere zarar vermeyen bu ürün, Wool Safe Approved özelliği ile tekstilde de kullanılabiliyor. Konsantre formüller sayesinde nakliye ve depolama kolaylığı sağlayan, ambalaj atıklarını azaltan Oxivir Plus, oksijen ve suya ayrışan etken maddeler içeriği ile çevre dostu bir ürün olarak öne çıkıyor.

Yorum yaz...