​DİMES, 360’A da Başka Bakıyor

DİMES’in Hayata Başka Bak felsefesi sadece bir slogan olmakla kalmıyor, markanın iş ve iletişime bakışını da doğrudan etkiliyor. Bu bakış açısıyla, sadece dijital mecralara yönelik olarak hazırlanan ‘DİMES’le Yaz Rotalarını #KesfeBasla’ filmi, Sosyal Medya’da beğeni topluyor.

Türkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu ve Türkiye’nin önde gelen içecek markalarından DİMES, hayata başka bakmaya davet ediyor.

Günün akışı içerisinde alınan birçok küçük kararın, yapılan küçük tercihlerin hayat üzerinde büyük bir pozitif etkisi olabileceğine inanan DİMES, yaz döneminde iletişim çalışmalarını, küçük kararlarla yaşanan farklı deneyimler ve eşsiz anların dinamizmi üzerine kurguluyor. Markanın iletişim çalışmalarında, dijital mecralar ve Sosyal Medya da önemli bir yer tutuyor. Sosyal Medya’nın kendine özgü yapısını göz önünde tutan DİMES, marka dinamizmini bu mecralara farklı bir dille taşıyor.

DİMES için, dijital mecralar ve Sosyal Medya’ya özel olarak Reklamania Reklam Ajansı tarafından hazırlanan yaz dönemi filmi ‘DİMES’le yaz rotalarını #KesfeBasla’, bu bakış açısıyla hazırlanan somut projelere bir örnek oluşturuyor.

DİMES’in tüketicisiyle özel bir ilişkisi olduğunu vurgulayan Marka Müdürü Burcu Karadayı Gülşen, ‘Özellikle genç tüketicilerimizle iletişimimizi daha da güçlendirmek, onların kendi bakışlarından ilham almamızı, onların dinamizminden enerji almamızı sağlıyor. Bunun için de genç tüketicilerimiz ve takipçilerimizle dijital entegrasyonumuzu artırmaya önem veriyoruz” dedi.

Dimes’le yaz rotalarını #KesfeBasla yaz filminin, DİMES’in Hayata Başka Bak söyleminin bir yansıması olduğunu belirten Gülşen, “360 Derece iletişimde, dijital ve sosyal medya farklı bir dinamizm içeriyor. Dijital stratejilerimizi, küçük kararların hayata katabileceği büyük güzellikler ve bunlar için duyduğumuz heyecanı aktarmak, paylaşmak üzerine kuruyoruz” dedi.

Filmin yapısının, keyifli bir tatil yaşayan gençlerin, kendi deneyimlerini, yaşadıkları anları yakalaması üzerine kurgulandığını söyleyen Burcu Karadayı Gülşen, “Kısa bir tatilin bile küçük tercihler ya da keşfedilecek farklı rotalarla, eğlence dolu yaşanabileceğini hissettirmek, yaz mevsiminin en güzel halini genç tüketicilerimizle birlikte yaşamak istiyoruz. Filmin her karesinde, kendinizden, tatil deneyimlerinizden, tatillerde çektiğiniz selfie’lerinizden ya da arkadaşlarınızla paylaştığınız kısa filmlerden kareler, enstantaneler buluyorsunuz. Bu filmi özel kılan da bu zaten. Film, izleyenle kısa süreli bir sohbet ortamı kuruyor, o anların ve deneyimlerin enerjisini paylaşıyor” dedi.

Yorum yaz...