​PUMA Ignite İstanbul 2016’ya DİMES Desteği

2 Ekim 2016, Pazar günü Caddebostan Sahil Yolu ve Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek koşunun, DİMES co-sponsorluğunda enerjisini kente yansıtmak isteyen yaklaşık 2 bin koşucuyu bir araya getirmesi bekleniyor.

Sağlıklı ve aktif bir yaşam için sporun önemine vurgu yapan DİMES Pazarlama Müdürü Duygu Süleymanoğlu, “Hayata Başka Bak! sloganımız, günün akışı içerisinde alınan birçok küçük kararın, yapılan küçük tercihlerin hayat üzerinde yapabileceği büyük pozitif etkilere inancımızı ifade eder. Sağlık için aktif bir yaşam tarzı tercih eden PUMA Ignite İstanbul koşucularını ve bu önemli etkinliği desteklemek bizleri mutlu ediyor. PUMA Ignite Istanbul koşusu, hayata aktif, dinamik bakan ve bu enerjiyi yaşadığı kente yansıtanları kendine çeken bir etkinlik. Bu koşu hem bireysel koşucuları, hem de dinamizmi kolektif hale getirmeyi hedefleyen koşu gruplarını bir araya getiriyor. Sağlıklı, faydalı ve eğlenceli içeceklerle günün temposuna eşlik eden bir marka olarak, dünya kenti İstanbul’a güçlü bir enerji aşılayan bu etkinlikte sporculara destek ve enerji vermekten çok mutluyuz” dedi.

DİMES 7/24, PUMA Ignite Koşucularına Enerji Verecek

Etkinlik katılımcılarına, DİMES tarafından 2012 yılında Türkiye’nin ilk tahıllı meyve suyu olarak lanse edilen DİMES 7/24 ürününden de ikram edilecek. Günü Zinde Yaşa sloganıyla lanse edilen ve içeriğinde 7 zengin meyve, Guava, Nar, Muz, Ananas, Portakal, Ayva ve Mango bulunan DİMES 7/24, aynı zamanda içerdiği tahıl taneleri ile tokluk hissi de sağlıyor.

DİMES 7/24’ün, açlık ya da enerji düşüklüğü hissedilen her an tüketilebileceğini belirten Süleymanoğlu şöyle konuştu: “Koşuculara dağıtılacak kitlerin içerisine de eklediğimiz DİMES 7/24 ürünümüzü, etkinlik çadırımızda gün boyu tadım için ikram ediyor olacağız. Sabah 6.30’dan itibaren hizmete açacağımız standımızda, enerji ve tokluk hissi isteyenlere ya da gün boyu zindeliğe ihtiyacı olanlara DİMES 7/24 deneyimini sunacağız.”

DİMES co-sponsorluğunda gerçekleşecek 10 kilometre mesafeli PUMA IGNITE ISTANBUL’un startı, 2 Ekim 2016 Pazar günü saat 09:00’da Caddebostan Sahili’ndeki etkinlik alanında verilecek.

Yorum yaz...